MOI KLIENCI

konferencje prasowe

Przy okazji promocji nowego szamponu Pantine ProV brałam udział w szkoleniu dziennikarzy pod kątem diety na mocne włosy. Dla marki Pampers wygłosiłam krótki wykład nt. tego jak ważna jest dieta dziecka. Współpraca z Tesco polegała na pisaniu artykułów do ich gazetki Tesco magazyn, miałam również zaszczyt zasiadać w jury konkursu Tesco dla szkół.

 

gotowanie na ekranie

Dzięki współpracy z Lidlem miałam przyjemność wziąć udział w kampanii reklamowej skierowanej do uczniów – zdrowe żywienie w szkole. Wspólnie z Russel Hobbs nakręciłam kilkanaście filmików z przepisami na proste i zdrowe dania!

szkolenia pracowników

Arla kilkakrotnie prosiła mnie o pomoc – zarówno przy okazji wprowadzania nowego produktu, jak i przy okazji szkolenia organizowanego dla blogerów. Oriflame poprosiło mnie o wygłoszenie kilku wykładów dot. zdrowej diety dla swoich konsultantów.

Współpraca z Komitetem Ochrony Praw Dziecka od kilku lat sprowadza się do zasiadania w kapitule konkursu Przedszkole Przyjazne Maluchom, w roku 2015 byłam także członkiem kapituły przy okazji programu Lekcja Smaku. Reebok zorganizował natomiast świetną akcję promocyjną swoich nowych butów, miałam okazję je przetestować i przy okazji przeszkolić kilka blogerek pod kątem zdrowego odżywiania.

recenzje książek

Na okładkach dwóch książek wydanych przez Wydawnictwo Galaktyka widnieje moja recenzja (Gluten na widelcu Peter H.R. Green i Rory Jones oraz Zdrowie zaczyna się w brzuchu Justin i Erica Sonnenburgowie).

wystąpienia w mediach – radio, telewizja

Wielokrotnie byłam gościem audycji radiowych oraz programów telewizyjnych.

To tylko niektóre przykłady, mam za sobą 12 lat pracy w zawodzie i głowę pełną pomysłów… 🙂