O NASOFERTAREJESTRACJAKONTAKT

 

 

blog4

×

Uwaga

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

START

 

O PORADNI

 

GabinetCentrum Dietetyczne Prolinea, to smaczne połączenie pasji gotowania z wiedzą dietetyczną.

Firma działa na rynku od roku 2007. Powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą osiągnąć zdrowie i wymarzoną sylwetkę bez zbędnych wyrzeczeń. O tych, którzy jednocześnie cenią smak potraw i dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich.


Proponowane potrawy, to nie tylko wymyślne dania gotowane na parze! Wierzę, że kuchnia w wersji "dietetetycznej" (odchudzonej, bezmlecznej, bezjajecznej czy bezmięsnej) też może być i smaczna i zdrowa, wystarczą tylko dobre chęci i drobne modyfikacje. Wiem, że chudnąć można bez nieustannego uczucia głodu i ssania w żołądku...


Nie toleruję dróg na skróty, więc nie zyskasz tu aprobaty na stosowanie kostek rosołowych czy "cudownych" pastylek na chudnięcie.

 

 

 

 

JUSTYNA MARSZAŁKOWSKA-JAKUBIK


JM

 

Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), przez kilka lat pracowałam na uczelni jako wykładowca, prowadziłam takie przedmioty jak: Epidemiologia czy Metodologia Badań Naukowych. Obecnie współpracuję jako wykładowca z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, prowadzę wykłady z przedmiotu Higiena, jak również jestem autorem modułu "Dietetyka w profilaktyce i terapii otyłości" na studiach podyplomowych w WSZKiP.

 

Od zawsze marzyłam o własnej poradni i kontakcie z Pacjentami, doradzaniu i motywowaniu do wprowadzania zmian w nawykach żywieniowych. Dlatego w lutym roku 2007 otworzyłam Centrum Dietetyczne Prolinea. Jednak na tym nie koniec. Nieustannie się dokształcam, uczestniczę w szkoleniach oraz konferencjach naukowych, żeby poszerzać swoją wiedzę.

Wyznaję zasadę, że dieta to styl życia, a nie tylko odchudzanie.

 

 

 

 

OFERTA

 

Skutecznie i smacznie odchudzam oraz komponuję zalecenia na przytycie.

Leczę dietą wiele chorób wymagających specjalnego żywienia. Możesz przyjść po poradę, jeśli masz cukrzycę, miażdżycę, osteoporozę, nadciśnienie, podwyższone stężenie cholesterolu lub triglicerydów, alergie lub nietolerancje pokarmowe, chorobę Hashimoto, PCOS, schorzenia wątroby i trzustki, chorobę wrzodową żołądka, choroby nerek, niepłodność leczoną żywieniowo i wiele innych.


Rozpisuję także diety wegetariańskie.

 

Wciąż się uczę! Specjalnie dla Was zgłębiam tajniki diet wegańskich i jestem w trakcie szkolenia dotyczącego dietetyki sportowej.


W ofercie dla firm proponuję zarówno indywidualne konsultacje pracowników, jak i szkolenia grupowe, a także redagowanie artykułów do pism i na strony internetowe, opiniowanie produktów spożywczych i sprzętów AGD, wystąpienia w mediach, udział w konferencjach prasowych i wiele wiele innych.

 

 

 

 

 

CENNIK

 

  • konsultacja 100 zł
  • rozpisanie diety tradycyjnej 200 zł
  • dieta eliminacyjna 250 zł

 

 

 

 

MEDIA

 

Teksty mojego autorstwa można znaleźć zarówno w typowo kobiecych pismach typu Glamour czy Uroda, jak i czasopismach o tematyce zdrowotnej: Teraz Zdrowie, Zdrowie, Medycyna dla Ciebie, Świat Zdrowia, Zdrowie Magazyn dostępny bez recepty, Manager Aptek, Food Forum, GoodLife Poland. Współpracuję także z firmami wydającymi swoje własne magazyny: Zdrowie i Smak (pismo wydawane przez producenta garnków i naczyń Philipiak), biuletyn dot. ADHD Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej, AMOENA Life, biuletyn skierowany do pielęgniarek wydawany przez Nivea.
Występuję roli eksperta na wielu szkoleniach czy konferencjach prasowych. Współpracowałam z takimi markami jak: Pampers, Pantine Pro V, Tesco, Robico, Reebok, Arla Foods, Lidl czy QMP dobra wołowina. Współpracuję z Komitetem Ochrony Praw Dziecka oraz Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną UNIWERSYTET DLA RODZICÓW .
W roku 2009 przez wiele miesięcy byłam ekspertem dot. żywienia dzieci w programie emitowanym przez TVN Style „Sekrety Mądrej Niani". W podobnym charakterze występowałam także na portalach dot. zdrowia i urody m.in. mamopedia.pl, maluchy.pl, czasdzieci.pl, urodaizdrowie.pl.
Jestem częstym gościem programów śniadaniowych, takich jak: Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata. Wypowiadałam się również na antenach wielu stacji, m.in. TVN 24, Polsat News czy Raport Puls oraz w audycjach radiowych: Czwórka, Radio dla Ciebie, radio PIN, Radio Złote Przeboje, radio Kolor, Radio Warszawa Praga i innych.