×

Uwaga

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

CENTRUM DIETETYCZNE PROLINEA

Gabinet

 

Moja poradnia to smaczne połączenie pasji gotowania z wiedzą dietetyczną. Centrum działa na rynku od roku 2007. Powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą osiągnąć zdrowie i wymarzoną sylwetkę bez zbędnych wyrzeczeń, którzy cenią sobie smak potraw, a dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich.
To miejsce, w którym nie otrzymasz najmodniejszej obecnie diety.


Nie podążam za modą. Dostaniesz u mnie porady poparte wieloletnim doświadczeniem i badaniami naukowymi. Twoja droga do celu być może będzie bardziej wyboista i z całą pewnością dłuższa, jednak dzięki temu masz pewność, że będzie to droga w jedną stronę – bez skutków ubocznych, czy efektu jojo. Musi być trochę pod górkę, skoro zmierzamy na sam szczyt :)


Nie toleruję też dróg na skrót, jeśli więc szukasz aprobaty na stosowanie zarówno kostek rosołowych czy dań z proszku, jak i cudownych pastylek na chudnięcie, to trafiłeś pod zły adres. Dzięki temu, że jedną z moich pasji są kulinaria, potrawy proponowane przeze mnie w jadłospisach, to nie tylko super niskokaloryczne dania gotowane na parze. Wierzę, że także w trakcie diety leczniczej czy kuracji odchudzającej można jeść smacznie i nie chodzić głodnym. Zajrzyj na mojego bloga, jeśli chcesz się o tym przekonać>>.